ROSS 308 a COBB 500

špičková brojlerová kuřata
z prověřeného chovu

specializujeme se na

NÁSADOVÁ VEJCE A ŽIVÁ BROJLEROVÁ KUŘATA

Slepice ROSS 308
ROSS 308
Slepice COBB 500
COBB 500
NÁSADOVÁ VEJCE
NÁSADOVÁ VEJCE
Slepice ROSS 308

ROSS 308


se stal jedním z nejpopulárnějších brojlerů na celém světě. Jeho reputace je postavena na schopnosti rychlého růstu s minimální spotřebou krmiva. Je preferován u vyšších integrovaných celků, které potřebují nadprůměrné užitkové vlastnosti kombinované s vyrovnaným osvalením těla a vysokými výnosy svaloviny.

Bližší informace ROSS 308 (anglicky)
Slepice COBB 500

COBB 500


je robustní brojler rychlého růstu s vynikající konverzí krmiva. Brojler Cobb 500 je znám svou schopností dosahovat vysokých denních přírůstků při použití levnějších krmiv s nižšími hladinami živin. Tím je možné dosáhnout nejnižších nákladů na kilogram živé hmotnosti.

Bližší informace COBB 500 (anglicky)

Mach Drůbež drůbežárna
Mach Drůbež logo

Námi nabízená násadová vejce pro plemena ROSS a COBB včetně živých brojlerových kuřat pocházejí z moderních líhní, které v současné době patří k největším v Evropě. Špičkové technologie líhní sídlících v České Republice a na Slovensku zaručují vynikající kvalitu násadových vajec a kuřat.

Společnost MACH DRŮBEŽ, A.S. LITOMYŠL je držitelem certifikátů systému managementu kvality a enviromentu podle norem ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Svým obchodním partnerům na vyžádání zajistíme dodávku konzumních vajec.

  • T&T - trade s.r.o.
  • Mařákova 365
    570 01 Litomyšl
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.